CT028TN09 V.5

| panel típus | CT028TN09 V.5 |
|---|---|
| panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| CT028TN09 V.5 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | TN, Normally White |
| aktív terület | 43.2×57.6 mm |
| Vázlat | 49.2×69×2.2 mm |
| Felület | |
| kontraszt arány | 500 : 1 (Typ.) |
| Szinek | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Válaszidő | 15/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Látószög | 60//60/60/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvencia | 80Hz |
| lámpa típusa | 1S4P WLED Without Driver |
| Jelző interfész | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 50 pins |
| Bemeneti feszültség | 1.8/(2.6/2.85)V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó CHIMEI INNOLUX CT028TN09 V.5.
CHIMEI INNOLUX CT028TN09 V.5 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A CHIMEI INNOLUX CT028TN09 V.5 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a CHIMEI INNOLUX CT028TN09 V.5 vagy más CHIMEI INNOLUX LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot CHIMEI INNOLUX CT028TN09 V.5 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
CHIMEI INNOLUX CT028TN09 V.5 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A CHIMEI INNOLUX CT028TN09 V.5 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a CHIMEI INNOLUX CT028TN09 V.5 vagy más CHIMEI INNOLUX LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot CHIMEI INNOLUX CT028TN09 V.5 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "CT028TN09 V.5"
- CHIMEI INNOLUX CT028TN09 V.5
- CT028TN09 V.5 adatlap
- CT028TN09 V.5 kép
- CT028TN09 V.5 ár
- CT028TN09 V.5 forgalmazó

